מדוע לשלם על עבודות אקדמיות ?

עבודות אקדמיות

מדוע לשלם על עבודות אקדמיות ?

בואו נדבר רגע על עבודות אקדמיות בתשלום. רוב הסטודנטים יודעים כבר שיש היום שוק משגשג של עבודות אקדמיות בתשלום. רק תקלידו בגוגל ‘עבודות אקדמיות בתשלום’, ומיד עולה לכם רשימה ארוכה של אתרים, כולם נראים מקצועיים להפליא, שמציעים לעזור לכם, או אפילו לכתוב עבורכם את העבודה שלכם. לא זול, לא. אבל נשמע קל ופשוט. וברצינות, בימים כאלו, למי יש ראש לשבת לכתוב בעצמו עבודה סמינריונית? או אפילו את כל העבודות הקטנות האלו שנותנים? למה לא לפנות למישהו שיכתוב עבורכם את העבודה? נכון, זו עבירה משמעתית. אפילו עבירה משמעותית חמורה. אבל זה רק…רק אם תופסים אתכם. ואם אתם מגישים עבודה מקורית, שנכתבה רק בשבילכם, למה שיתפסו? ובכן, כמו בדברים רבים בחיים, בנושא של עבודות אקדמאיות בתשלום, רב הנסתר מן הגלוי. עם אתם עובדים עם מישהו שמצאתם בחיפוש גוגל פשוט, אתם לא יודעים מי באמת עומד מולכם ואתם לא יודעים מאיפה לקוחים החומרים שהוא נותן לכם. 

אז לא לקנות עבודות אקדמאיות בתשלום? קטונתי. אני חושבת שאוניברסיטאות רבות, כן, גם הגדולות והטובות שבהן, זורקות את הסטודנטים שלהם למים העמוקים בלי משוט. וזה לא פייר. לכתוב עבודה זו משימה ענקית ומפחידה כשלא יודעים איך לעשות את זה. ומרבית הסטודנטים, לא יודעים. אני רואה גם את רמת הכתיבה שמלמדים בתיכונים. במילה אחת…נמוכה. ועוד דבר שנפוץ מאד, זו תופעה של מנחים שנדמה שהכיף שלהם זה לטרטר את הסטודנטים. התפקיד של המנחה, הרי, הוא להנחות. כלומר, לעזור לסטודנטים לכתוב לבד. אבל אלו שעושים את זה בפועל, הם המיעוט. לעומת זאת יש הרבה שנותנים הוראות לא ברורות, או נותנים הוראות ואז משנים את דעתם ונותנים הוראות אחרות לגמרי אחרי שהסטודנט כבר כתב חצי עבודה. או כאלו שמחליטים מראש שהסטודנטים שלהם לא באמת יודעים לכתוב. אז אם הסטודנט מגיע אליהם עם משהו כתוב ברמה סבירה, הם בטוחים שהוא לא כתב את זה בעצמו. די מבאס, הקטע הזה. חשוב לדעת, שלמוסדות הגדולים יש היום תוכנה שבודקת את האוטנטיות של כל מסמך שתגישו להן. זה כולל גם את האוניברסיטה הפתוחה. ואם זה אפילו דומה למשהו אחר שנכתב כבר, יפסלו לכם את העבודה. 

אז מה כן אפשר לעשות? אפשר לכתוב לבד. זה קל יותר אם יש לכם מול העיניים דוגמא לעבודה סמינריונית, שאולי גם מרכזת לכם את החומר בנושא שאתם כותבים עליו, וגם נותנת לכם מושג של איך זה צריך להראות. כאלו יש באתר שלנו באלפים. אל תעתיקו מהן. תשתמשו בהן, כדי לכתוב לבד. ואם עדיין קשה לכם ואתם צריכים יותר עזרה, דברו איתנו support@smarter.co.il אנחנו לא נמכור לכם לוקשים. מבטיחים!