עבודה אקדמית בתשלום זה Smarter - מאגר עבודות אקדמיות לקנייה ומכירה הגדול בישראל מאגר המידע האקדמי האיכותי והמשתלם ביותר בישראל למכירה ורכישת עבודות אקדמיות ועבודות סמינריוניות

סמרטר הינו מאגר עבודות סמינריוניות איכותיות במגוון רחב של תחומים הפועל משנת 2005 ומכיל עשרות אלפי עבודות סמינריוניות, עבודות גמר, עבודה סמינריונית בתשלום, עבודות אקדמיות בתשלום, סיכומי שיעור, ממ”נים, סיכומים למבחנים ועוד. המאגר מבוסס על חומרים אקדמיים של סטודנטים אשר מוכרים אותם באתר, נבנה בעמל רב ואיכות עבודותיו נבדקת בקפידה ע”י צוות המומחים של האתר. בנוסף לבקרת האיכות הנעשית ע”י צוות האתר, ניתן לפנות אלינו בכל עת על מנת שנבדוק את התאמת העבודה לצרכיך. 

רק ב SMARTER תוכל לקנות עבודה אקדמית, כחומר עזר ולהיות בטוח שהעבודה באיכות העונה על דרישותיך!

בנוסף, תוכל גם למכור את העבודות האקדמיות שלך באתר סמרטר ולהרוויח כסף בכל פעם שהעבודות שלך ימכרו!

במשך השנים עבודות האתר סייעו לעשרות אלפי סטודנטים כחומר עזר לכתיבת העבודות האקדמיות שלהם.

עבודות סמינריוניות באתר סמרטר

אז מה זה אתר סמרטר?

אתר סמרטר הינו זירת מסחר לסטודנטים המעוניינים למכור/לרכוש חומרים אקדמיים כגון עבודות סמינריוניות, עבודות אקדמיות, סיכומי קורס, סיכומי שיעור ועוד. סמרטר מאפשר לסטודנטים למכור את החומרים האקדמיים שהם כתבו במהלך התואר ומסייע לסטודנטים המחפשים חומר עזר ממוקד לכתיבת העבודות שלהם. כל החומרים בסמרטר נכתבו ע”י סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל והם בעלי זכויות היוצרים של החומרים לפי הצהרתם. תמחור העבודות נעשה ע”י מפרסמי העבודות.

אתר סמרטר 720_Moment

מתי מועילה רכישה של עבודת סמינריון?

חורף. גשם בחוץ. קור כלבים. סגר. שום דבר בחיים שלנו לא מתנהל לאחרונה באופן נורמלי. הילדים בסלון רואים עוד תוכנית טלוויזיה, עוד סרטון ביוטיוב. ורמת הלחץ, הלחץ בשמיים. אבל למרות כל זה, אנחנו לא מוותרים לעצמנו. אנחנו רוצים להתקדם בחיים, ללמוד, להתפתח. רק מה שנראה שהמציאות עובדת נגדנו. עבדנו קשה מאד על התואר הזה. בלילות, על חשבון זמן עם המשפחה, על חשבון לצאת עם חברות (או חברים). ועכשיו אנחנו כמעט בסוף. כמעט. כמעט. ולא התפשרנו על כלום. עשינו את הכל לבד. אבל עכשיו קשה להתרכז – קשה להתחיל. קשה להתניע. עבודות סמינריון זה משהו שממש קשה לנו להתחיל איתו עכשיו. עבודות סמינריון הן לרוב גם המכשול האחרון שעומד בין סטודנטים בדרך אל התואר. פעם, החיים הלכו לפי סדר קבוע מראש. צבא. לימודים. עבודה. ילדים. היום אין סדר קבוע. אנחנו לומדים כל הזמן – זה מצופה מהעובדים היום. אם רק היה לנו משהו…התחלה, או כיוון ללכת לפיו – הכתיבה הזו של עבודות סמינריון היתה יותר קלה. 

אז איך עושים את זה בפועל ? 

בשלב הראשון בחר את העבודה מתוך מגוון הנושאים ועשרות אלפי העבודות האקדמיות שבאתר 

ראשי

הרבה סטודנטים בוחרים בדרך הקלה. מוצאים מישהו שיכתוב עבורם. אבל רובנו יודעים שזו לא הדרך הנכונה. אבל זה לא אומר שאי אפשר להיעזר. אנחנו אחרי הכל לא הסטודנטים הראשונים שנתקעים בכתיבה של עבודות סמינריון. עבודות סימנריון כבר נכתבו, כמעט על כל הנושאים.  וזה בדיוק הכיוון שחסר.

לאחר שבחרת את העבודה האקדמית המתאימה ביותר עבורך , לחץ לתשלום כך :

ראשי

חורף. גשם בחוץ. קור כלבים. הילדים משחקים עכשיו בלגו. שקט סה”כ ועוד מעט מקלחות ומיטות. עכשיו יש לכם כיוון – חיפוש באתר סמרטר – שיש בו אלפי עבודות סמינריון. הנה. מישהו כבר כתב על זה. זו השקעה ראויה. פתאום זה נראה יותר ברור. יש גם רשימה ביבליוגרפית, גם מקורות באנגלית. יותר קל לחפש ככה. יש כבר שלד. בסיס שאפשרר לכתוב לפיו. זה גם לא נקרא להעתיק. זה פשוט עושה לכם סדר בראש. האמת היא, שאם כבר מסתכלים באתר, יש פה גם הדרכות. כן כן האוניברסיטה נתנה הדרכה בספריה אבל מי זוכר מה הם אמרו…

לא ויתרתם לעצמכם. אתם כותבים לבד סה”כ. עבודות סמינריון שנרכשו הן כמו פיגום. פיגום ללמידה שאפשר לטפס עליו. כדי שתגיעו למטרה בקלות רבה יותר. ונו נגמר היום. איזה מתוקים הם כשהם ישנים במיטות. זה הזמן לזחול ככה לידם, להריח אותם בשקט. לתת להם נשיקה אחרונה ואז אפשר לשבת ולהתקדם עוד קצת בכתיבה. השד לא כל כך נורא אחרי שרואים בעיניים איך זה אמור להראות. כשיש לכם את הבסיס לבנות עליו. אחרי הכל, עשיתם את כל התואר לבד לגמרי. ואין סיבה שלא תצליחו גם בזה. ברור שתצליחו! 

בשביל זה אנחנו כאן 

ביקורות סמרטר

 • מ.ק. אוניברסיטת ת"א

   פרסמתי את העבודה הראשונה שלי כבר ב 2007 ועוד כמה עבודות סמינריוניות מאז ועד היום (2019) אני מקבלת תשלומים מאתר סמרטר!

 • ג.ש. אוניברסיטת תל אביב

  אני כבר לא זוכר כמה פעמים רכשתי חומר עזר מהאתר עבודה סמינריונית בתשלום, אבל דבר אחד חשוב אני לא אשכח, העבודות שרכשתי באתר קיצרו לי את זמן החיפוש והכנת עבודות סמינריוניות פלאים. ממליץ בחום!

 • ח.ו. האוניברסיטה הפתוחה

  תודה רבה לצוות האתר הנפלא, בייחוד לענת שעזרה לי בתהליך העלאת העבודה והתקציר. הרכישה הראשונה של העבודות שלי הייתה כבר לאחר שבועיים מיום אישור העבודה! תודה רבה  ובהצלחה.

 • א.ח. המכללה למנהל

  רוצה להודות לאתר סמרטר על הסבלנות, לקח לי זמן להשתכנע ולהעלות את העבודות הסמינריוניות מהתואר לאתר וניג’סתי להם לא מעט עד שהעלאתי את העבודות לאתר :). מאז, כבר כמה שנים שאני מקבל אחת לרבעון תשלום נחמד עבור רכישת העבודות. אחלה אתר, שוב תודה.

 • י.ש. אוניברסיטת תל אביב

  חיפשתי המון זמן חומר עזר לעבודה הסמינריונית ובסמרטר מצאתי בדיוק את מה שחיפשתי. אתר מצוין, אמין ותודה רבה לענת שעזרה מכל הלב. 

מחקר איכותניכאשר מדובר במחקר איכותני, אנו נותנים לכם פרספקטיבה למחקר מן הסוג הזה לדוגמא

שיטות מחקרהקורס הזה, שיטות מחקר, לא דורש מכם בעצם לכתוב מחקר, הוא דורש מכם להבין איך כותבים מחקר.

מחקר כמותימחקר כמותי לדוגמא לצורך תזה שתספק לכם חומר רלוונטי עבור עבודת המחקר.

סמינריון בחינוךמהי הדרך הנכונה לכתוב סמינריון בחינוך? היכנסו ולמדו בשלושה שלבים ותוכלו להתרשם מעבודות סמינריון בחינוך נוספות

סמינריון במשפטיםלפני עבודת סמינריון במשפטים? כפי שידוע לסטודנטים למשפטים, שלב העבודה הסמינריונית הינו מאתגר במיוחד במהלך כל הלימודים שכבר עברתם.

עבודה סמינריונית לדוגמאמה הרעיון של עבודת סמינריון לדוגמא? למה זה טוב? הרי אני צריך לכתוב את הסמינריון שלי – מה תעזור לי עבודת סמינריון לדוגמא?

עבודות בשחיקה בעבודהצריכים להגיש סמינריון בשחיקה בעבודה? בסמרטר תוכלו למצוא מגוון עבודות הקשורות בשחיקה בעבודה